WSZYSTKIE DZIECI ZAPRASZAM NA ANGIELSKI METODĄ
LEO ENGLISH


PRZYJDŹ I SKORZYSTAJ Z LEKCJI POKAZOWEJ
Zosia

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

METODA EFEKTYWNEJ NAUKI
ortografia, koncentracja, pamięć, notowanie, matematyka


PRZYJDŹ I SKORZYSTAJ Z LEKCJI POKAZOWEJ
Janek

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNĄ PREZENTACJĘ METODY BLS

JESTEŚMY DO TWOJEJ DYSPOZYCJI
Zespół Leader School

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

Nasi lektorzy

Martyna

Jestem licencjonowaną trenerką metody Leo English i lektorką metody BLS Communication. Jestem związana z Leader School od 4 lat. Ukończyłam Uniwersytet Adama Mickiewicza. Posiadam licencjat z filologii angielskiej ze specjalizacji nauczycielskiej i magisterium z filologii angielskiej ze specjalizacji język akademicki. Mam doświadczenie w prowadzeniu zajęć dla każdej grupy wiekowej w indywidualnym bądź grupowym toku nauczania. Jestem entuzjastką literatury anglojęzycznej oraz języka angielskiego i trudno mi wyobrazić sobie życie bez nauczania. Poza zainteresowaniem językiem angielskim jeżdżę na rolkach i praktykuję jogę. Ostatnie trzy miesiące, które spędziłam pracując i podróżując po Stanach Zjednoczonych pozwoliły mi pogłębić wiedzę na temat kultury, zwyczajów i historii tego anglojęzycznego kraju.

I am a certified trainer of Leonardo English method and a BLS Communication trainer. I have graduated from Adam Mickiewicz University. I have a B.A. in English philology, specialization: teaching and an M.A. in English philology, specialization: Academic English. I am experienced in teaching all age groups and conducting lessons in both individual and group classes. I am an enthusiast of English literature and language and I cannot imagine my life without teaching. Besides English, I am keen on rollerblading and practicing yoga. The past three months that I spent working and travelling around the United States allowed me to broaden my knowledge of culture, customs and history of this English speaking country.

Żaneta

Jestem licencjonowaną lektorką metody BLS Communication, nauczycielką j. angielskiego i wielką miłośniczką tego języka. W Leader School nauczam od 2012 roku, kiedy to ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Mam doświadczenie w pracy z zarówno osobami dorosłymi, jak i młodzieżą i dziećmi. Zawsze staram się wykonywać swoje obowiązki na 100%, a największą motywacją są dla mnie postępy i sukcesy moich uczniów. Poza językami obcymi interesuję się literaturą i psychologią. W wolnym czasie czytam książki, chodzę do kina, jeżdżę na rowerze i spotykam się z przyjaciółmi.

I am a certified language instructor of BLS Communication method, an English teacher and a great lover of this language. I've been working in Leader School since 2012, the time when I obtained a Master's degree and graduated from Adam Mickiewicz University in Poznan. I have experience in teaching adults, as well as teenagers and children. I always try to perform my duties 100%. My students' progress and success motivate me most. Besides foreign languages, I'm interested in literature and psychology. In my leisure time I read books, go to the cinema, ride a bike or meet my friends.

Tomek

Mam 30 lat. Pochodzę z Turku, gdzie mieszkam i pracuję. Na co dzień jestem lektorem języka angielskiego, po godzinach czynnie zajmuję się muzyką, graniem online i podcastingiem. Dzięki pracy w Leader School udaje mi się łączyć przyjemne z pożytecznym. Uwielbiam przekazywać wiedzę innym, a postępy naszych podopiecznych zawsze wywołują uśmiech na mojej twarzy. W pracy zawsze staram się motywować kursantów, ponieważ uważam, że klucz do sukcesu to przede wszystkim pozytywne nastawienie do nauki. U naszych słuchaczy najbardziej cenię kreatywność i poczucie humoru. Zawsze próbuję ulepszać własny warsztat i być na bieżąco z wszelkiego rodzaju nowinkami językowymi czy też kulturoznawczymi.Motto: Prawdziwy nauczyciel powinien być zawsze najpilniejszym uczniem - Maksym Gorki.

I'm 30 years old. I'm from Turek, where I live and work. I'm a teacher of English and in my spare time I make music, play online games and do some podcasting. Thanks to work in Leader School I can combine business with pleasure. I love teaching others and the progress our students make always brings a smile to my face. As far my working style is concerned, I always try to motivate my students, because I think that positive attitude towards learning is a key to success. The things I value most in our students are creativity and sense of humour. I always try to improve my own skills and keep my eye on all sorts of language and cultural news.Motto: A true teacher should always be the most hardworking student. - Maxim Gorky.

Karina

Jestem licencjonowaną lektorką metody BLS Communication i w Leader School uczę od 2014 roku. Ukończyłam Filologię Angielską na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Polsce, po czym wyjechałam do Anglii; kraju rodzimego dla języka, którego jestem entuzjastka, ponieważ jestem głęboko przekonana, iż element kulturowy obecny w każdym języku jest niezbędny, aby swobodnie się w nim porozumiewać . W UK zdobyłam tytuł MA w TESOL (Teaching English to Speakers of Other Languages) na Liverpool John Moore University, który uprawnia mnie do przygotowywania nauczycieli języka angielskiego do pracy w zawodzie. Posiadam wieloletni staż w nauczaniu języka w międzynarodowych grupach w collegach i na uniwersytecie w Anglii. Mój 10-letni pobyt w tym kraju pozwolił mi na zgłębienie kultury UK, co zawsze staram się włączyć w moje zajęcia, jako ze zdobytą wiedzę staram się przekazać moim uczniom.

Lubie uczyć szczególnie w wieloosobowych grupach, ponieważ bardzo lubię poznawanie nowych ludzi a kontakt z różnymi ciekawymi osobowościami to dla mnie zastrzyk pozytywnej energii. W pracy przede wszystkim motywują mnie zaangażowanie uczniów oraz ich postępy. W wolnych chwilach spędzam czas z przyjaciółmi oraz podróżując.

I am a certified BLS Communication method lecturer and I have been teaching at Leader School since 2014. After I graduated from Adam Mickiewicz University where I completed BA Degree in English Philology, I left for the UK as I felt I needed to explore the homeland of language I am an enthusiast of. I strongly believe that the cultural element embedded in any language is indispensable for anyone who wants to communicate fluently in it. In England, I obtained Master's Degree in TESOL (Teaching English to Speakers of Other Languages) at Liverpool John Moore University which qualifies me to prepare teachers of English to perform in their profession. I have 7 years experience in teaching English to multilingual groups in colleges and at a university in England. My 10-year stay in this country enabled me to explore the UK culture and gain experience that I always embed in my lessons as I try to share this knowledge with my students.
I prefer to teach in larger groups as meeting new people and interesting individuals gives me a boost of positive energy. What motivates me most in my job is seeing my students engaged in lessons and progress in English.
When I am free, I love spending my time with friends and travelling.