Wrz
01

Egzamin ósmoklasisty

Ósma klasa - stresu masa :-)

Kiedy rozmawiamy z rodzicami ósmoklasistów, często słyszymy , że nie są pewni tego, co potrafią ich dzieci. „Oceny ma dobre, ale czy ja wiem, co on umie naprawdę❓ Egzamin musi zdać, a ja nie znam języka, żeby mu pomóc” . Takie obawy ma niejeden rodzic.
No tak, drogi Rodzicu! My wiemy jedno :-) : Wiedza u Twojego dziecka jest, tylko trzeba ją uporządkować, a dziecko trochę ośmielić. Dać trochę wiary we własne możliwości. Pokazać, że można inaczej , po prostu. Przecież każdy egzamin to stres, sam o tym wiesz, no ale z drugiej strony stres może być motorem do działania.
A jak my możemy pomóc Twojemu dziecku? Zobacz:

✔️Kursy dla uczniów siódmej i ósmej klasy w Leader School prowadzone są w przyjemnej atmosferze, ale… każdy uczeń doskonale wie co ma zrobić, czy to na lekcji czy to w domu.
✔️Uświadamiamy naszych kursantów, że czas na zajęciach powinien być maksymalnie wykorzystany. Pracujemy więc w grupach, parach a kiedy trzeba to samodzielnie 
✔️Zdajemy sobie sprawę, że nowa formuła egzaminu ósmoklasisty może przerażać, więc dlatego wszystkie niezbędne sprawności językowe ( słuchanie, czytanie, pisanie, mówienie) zostają należycie przećwiczone a materiał utrwalony. W nauce języka ważna jest systematyczność, więc … małymi krokami ale do przodu :-0

✔️Zajęcia trwają 1,5 h i odbywają się 1 raz w tygodniu w naszej siedzibie przy ul. Milewskiego 9 w Turku.

Zapisy pod nr tel. 601 57 60 67 lub na turek@leaderschool.pl

Zapisz się na bezpłatne zajęcia pokazowe DLA DZIECI DLA DOROSŁYCH